Keeway Polska – Motocykle, Skutery, Motorowery

Targi Warsaw Motorcycle Show 2018 za nami. Było fantastycznie!

Na początku marca w centrum targowym Ptak Warsaw Expo po raz pierwszy w tym miejscu odbyła się wielka impreza targowa poświęcona skuterom, motocyklom, akcesoriom, szkoleniom i wszystkiemu, co z tym jest związane.

W ciągu trzech dni na targach pojawiło się prawie 60.000 gości! Wydaje nam się, że to naprawdę niezły wynik. Miło nam, że zadawaliście nam tyle pytań, interesowaliście się nowymi modelami.

Podczas targów zaprezentowaliśmy całą dotychczasową gamę pojazdów KEEWAY, w tym dwie interesujące nowości na sezon 2018: caferacera K-LIGHT 125 oraz dynamicznego mieszczucha RKF 125. Liczymy na to, że te modele trafią w Wasze gusta. K-Light pojawi się u Dealerów w okolicach maja, RKF trochę później.

Zaprosiliśmy także naszego gościa z węgierskiej siedziby Keeway, by opowiedział o planach firmy na najbliższą przyszłość i powiedział kilka słów o nowościach. Przyszłość zapowiada się intrygująco.

Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać z tak liczną grupą fanów marki. Wierzymy, że grono miłośników naszych pojazdów będzie stale rosło. Do zobaczenia na szlakach!

 

© 2020 Keeway Polska – Motocykle, Skutery, Motorowery.
Modele prezentowane na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od sprzedawanych pojazdów.